
Σουπλά (Σετ 4τμχ) Kentia Loft Fiorita
45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά από την εταιρεία Gofis Home σε μπλε αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένο από διπλό ύφασμα σύνθεσης 50% βαμβάκι και 50% polyester. Ιδανικό για να διακοσμήσετε τη τραπεζαρία σας με στυλ.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.03 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC, μονόχρομο
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
12×10 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, κύκλος, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×15 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
38×38 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ορθογώνιο, PVC
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
9×7 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα