
Estia Σουπλα Mesh Pvc 45x30cm Γκρι
PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Επιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Σουπλά με ορθογώνιο σχήμα από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένο από 70% PVC και 30% polyester σε μπεζ χρώμα. Ιδανικό για να τοποθετήσετε το φαγητό σας και για να προστατεύσει τις επιφάνειες, όπως το τραπέζι, το πάσο, κλπ.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Width | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Depth | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Total weight | 0.05 kg, 0.05 kg, 0.05 kg, 0.05 kg |
| Κατασκευαστής | Εstia |

PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ορθογώνιο, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ορθογώνιο, ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×30 εκ, ύφασμα, PVC
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα

47×17 εκ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
PVC
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ύφασμα



15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα