
Σουπλά (30x45) Gofis Home Iara Jute 254
45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 10,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά της εταιρείας Palamaiki με ριγέ σχέδιο σε μπεζ αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένα από 100% βαμβάκι, ανθεκτικά στην καθημερινή χρήση. Το σετ περιλαμβάνει 2 σουπλά, για να διακοσμήσετε και να προστατεύετε το τραπέζι της κουζίνας ή της τραπεζαρίας σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.03 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Palamaiki |

45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα