
Σουπλά S-D Happy Pop White 173767B
38×38 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό σουπλά σε πράσινο χρώμα με περιμετρικά κρόσια. Είναι κατασκευασμένο από χάρτινο σχοινί. Χρησιμοποιείται για το φαγητό και για να προστατεύσει επιφάνειες, όπως το τραπέζι, το πάσο, κλπ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.052 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

38×38 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ

45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
⌀ 38 εκ, κύκλος, μονόχρομο

45×30 εκ
Σε απόθεμα
38×1 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, κύκλος, μπαμπού
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×30 εκ, κύκλος, μπαμπού
Σε απόθεμα
38×38 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
30×30 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, κύκλος, μπαμπού
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα


45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα