
vidaXL Σουπλά Στρογγυλά Απλά 6 τεμ. Φυσικό Χρώμα 38 εκ. Γιούτα/Βαμβάκι
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Διαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά με καρό σχέδιο σε μπεζ χρώμα με εκρού λεπτομέρειες από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμα έχει σύνθεση 100% polyester που το κάνει ανθεκτικό και μαλακό. Χρησιμοποιήστε το για να διατηρήσετε καθαρό το τραπέζι κατά την διάρκεια του φαγητού.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Depth | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 0.03 kg, 0.03 kg, 0.03 kg, 0.03 kg |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Κύκλος, ύφασμα, μονόχρομο

Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
49×34 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
47×17 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μπαμπού
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Μπαμπού, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
PVC
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα

45×30 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα