
Ρολόι Τοίχου (Φ57) A-S Paul 169314
Επιτοίχια, βιομηχανικό, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με βιομηχανικό σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα. Λειτουργεί με 1 μπαταρία AA LR6, η οποία δεν περιλαμβάνεται και έχει 2 μαύρους δείκτες. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή του γραφείου.
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Βιομηχανικό |
| Width | 49 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 49 cm |
| Total weight | 1.35 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Επιτοίχια, βιομηχανικό, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, βιομηχανικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Αναλογικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Παράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα

Επιτοίχια, πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα