
Ρολόι Τοίχου (Φ48) A-S Tropical Boudoir 200224
Επιτοίχια, βιομηχανικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου μεγάλο με βιομηχανικό ύφος. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό με λεπτομέρειες ξύλου και γυάλινη όψη. Διαθέτει μηχανισμό περιστροφής των γραναζιών του καντράν. Λειτουργεί με 3 μπαταρίες AA LR6, η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο.
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Βιομηχανικό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 60 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 63 cm |
| Total weight | 4.13 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Επιτοίχια, βιομηχανικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Αναλογικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, βιομηχανικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα