
Ρολόι Τοίχου (Φ50) A-G 238HMA6261
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με αθόρυβη λειτουργία και vintage ύφος. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε ανθρακί χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες και καφέ καντράν με εφέ ξύλου. Στο μπροστινό μέρος διαθέτει γυαλί. Λειτουργεί με 1 μπαταρία AA LR6, η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο, καθώς δεν ακούγονται οι χτύποι του.
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό, Γυαλί |
| Width | 6 cm |
| Depth | 54 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 1.625 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Καφέ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ρέτρο, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Ανατολίτικο

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα