
29,9 €
Δίσκος Διακόσμησης (Φ30x2) Espiel Μάνγκο AKB209
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φρουτιέρα από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένη από φυσική ψάθα υδρουάκινθου σε μπεζ χρώμα με ξύλινες λαβές για εύκολη μεταφορά. Ιδανική για να τοποθετήσετε τα φρούτα και να στολίσετε το τραπέζι σας.
| Ποικιλία | Πιατέλες |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο, Ψάθα |
| Σχήμα | Άτυπα |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 30 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
