
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ29x22.5) Mod 61131
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μπεζ αποχρώσεις. Ιδανικό για την κουζίνα, το μπάνιο ή την τραπεζαρία σαν διακοσμητικό ή σαν αποθηκευτικό χώρο για μικροπράγματα.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό | Λυγαριά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 27 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, σετ



Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
