
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ27x22) Mod 67242
Στρογγυλό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης σε στρογγυλό σχήμα από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε καφέ χρώμα με γκρι λεπτομέρειες. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Ιδανικό για το μπάνιο, τη κουζίνα ή τη τραπεζαρία σαν διακοσμητικό ή σαν αποθηκευτικό χώρο για μικροπράγματα.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό | Λυγαριά |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 34 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 37 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Στρογγυλό


Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα




Τετράγωνο, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα