
36 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ καλάθια αποθήκευσης με καπάκι και μοντέρνο σχεδιασμό σε μαύρο-μπεζ χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από 100% θαλάσσιο φύκι με σκελετό από ξύλο ιτιάς. Θα σας χρησιμεύσουν σαν αποθηκευτικός χώρος για τα μικροπράγματά σας αλλά και σαν διακοσμητικά. Ιδανικά για οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.108 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Μαύρο |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ





Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα





Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα