
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 4τμχ) A-S Round Natural 157102
Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ ψάθινα καλάθια αποθήκευσης σε μπεζ απόχρωση με μαύρες λεπτομέρειες. Ιδανικά για να κρατήσουν οργανωμένα τα μικροαντικείμενα, τα περιοδικά και ότι άλλο φανταστείτε, δίνοντας παράλληλα μια φρέσκια ανάσα στο χώρο σας.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.57 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό



Σετ


Στρογγυλό

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ


Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ

Στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα

Σετ

Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα