
37 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ ψάθινα καλάθια αποθήκευσης σε φυσική απόχρωση. Διαθέτουν χερούλια για εύκολη μεταφορά. Ιδανικά για να κρατήσουν οργανωμένα τα μικροαντικείμενα, τα περιοδικά και ότι άλλο φανταστείτε, δίνοντας παράλληλα μια φρέσκια ανάσα στο χώρο σας.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 55 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 55 cm |
| Total weight | 1.63 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, σετ

Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό



Σετ


Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα

Στρογγυλό

Σετ

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ


Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα