
37 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ ψάθινα καλάθια αποθήκευσης σε μπεζ απόχρωση με χερούλια. Ιδανικά για να κρατήσουν οργανωμένα τα μικροαντικείμενα, τα περιοδικά και ότι άλλο φανταστείτε, δίνοντας παράλληλα μια φρέσκια ανάσα στο χώρο σας.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 44 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 5.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Στρογγυλό, λυγαριά, σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ




Σετ
Σε απόθεμα
Λυγαριά, ύφασμα, σετ




Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα


Σετ


Σετ

Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


18×35×53 εκ
Σε απόθεμα