
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ20x15) Mod 61399
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα και διαθέτει ξύλινες λαβές. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να οργανώσετε τα μικροπράγματά σας, τα περιοδικά σας ή ακόμη και σαν φρουτιέρα πάνω στο τραπέζι. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Ενσύρματο |
|---|---|
| Σετ καλαθιών | Σετ |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 25 cm |
| Depth | 39 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.69 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Σετ

Στρογγυλό

Τετράγωνο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Τετράγωνο, λυγαριά, σετ

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
