
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ30x23) Mod 61140
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα. Ιδανικό για την κουζίνα, το μπάνιο ή την τραπεζαρία σαν διακοσμητικό ή σαν αποθηκευτικό χώρο για μικροπράγματα.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό | Λυγαριά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα


Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Τετράγωνο, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα

Διάμετρος
Σε απόθεμα


Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα



Στρογγυλό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα


12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα