
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) K-M Cream AAE444260
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια αποθήκευσης σετ 4 τεμαχίων σε εκρού χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από βελουτέ ύφασμα με σύνθεση 100% polyester και έχουν εσωτερική επένδυση από EVA. Ιδανικά για να τακτοποιήσετε παιχνίδια, αξεσουάρ, πετσέτες ή ότι άλλο επιθυμείτε. Συνδυάστε οργάνωση και στυλ, δίνοντας νέα πνοή σε οποιαδήποτε γωνιά του σπιτιού σας.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Σετ καλαθιών | Σετ |
| Width | 54 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 41 cm |
| Total weight | 0.134 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Βελουτέ |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, σετ

Σετ

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ, διάμετρος





Στρογγυλό, ύφασμα, ενσύρματο


Λυγαριά, ύφασμα, σετ

Ύφασμα, σετ, διάμετρος

Στρογγυλό, ύφασμα, σετ


Στρογγυλό, σετ



Στρογγυλό, ύφασμα

Στρογγυλό

Πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα