
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ28x23) Mod 61377
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία Mod, κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε φιστικί χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες. Ιδανικό για την κουζίνα ή την τραπεζαρία σαν διακοσμητικό ή σαν αποθηκευτικό χώρο για μικροπράγματα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό | Λυγαριά |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 23 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα




Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα




Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Λυγαριά, ενσύρματο, διάμετρος

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα


12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα