
Ραφιέρα Δαπέδου 3 Θέσεων (25x30x90) A-S Serena 200857
Στρογγυλό, λυγαριά, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης σε στρογγυλό σχήμα από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα με λευκές λεπτομέρειες. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Ιδανικό για τη κουζίνα ή τη τραπεζαρία σαν διακοσμητικό ή σαν αποθηκευτικό χώρο για μικροπράγματα. Ύψος μαζί με τις λαβές: 30εκ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 27 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Στρογγυλό, λυγαριά, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό

Στρογγυλό
Σε απόθεμα




19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα