
Ορθογώνιος δίσκος από μασίφ δρυ, μήκος 37 εκ., AZAEL
Δίσκοι, ξύλο, άτυπη
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φρουτιέρα 2 όροφη με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα. Ιδανική για να τοποθετήσετε τα φρούτα σας και να στολίσετε το τραπέζι σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 29 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 1.56 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Δίσκοι, ξύλο, άτυπη

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο, τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πιατέλες, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, πλαστικό, άτυπη
Σε απόθεμα

Ξύλο

Δίσκοι, ξύλο, άτυπη

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο

Σκανδιναβική, ξύλο, ανατολίτικο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Σκανδιναβική, ξύλο

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, πορσελάνη
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα