
Πλατώ Σερβιρίσματος (20.5x21) Z-L 25658
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος σε σχήμα καρδιάς, κατασκευασμένο από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα. Ιδανικό πλατώ για να σερβίρετε μικρούς μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο




Δίσκοι, μοντέρνο, πλαστικό



Πιατέλες

Σκανδιναβική, ξύλο, ανατολίτικο

Ξύλο, τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Ξύλο, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα


Σκανδιναβική, ξύλο


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα