
Τουρτιέρα/Πλατώ (30x30) Espiel FAV241
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τουρτιέρα από την εταιρεία Espiel σε λευκό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μάρμαρο και έχει πόδι κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας. Ιδανική για να τοποθετήσετε την τούρτα ή τα γλυκά σας σε οποιαδήποτε εορταστική ή και καθημερινή περίσταση.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μαρμάρινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μοντέρνο, βιομηχανική, ρέτρο


Μοντέρνο, ξύλο




Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα



Ξύλο


Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα