
Ραφιέρες Οργάνωσης Κουζίνας (Σετ 2τμχ) Songmics KCS016N01
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση για ρολό χαρτί κουζίνας από την εταιρεία Pam & Co σε βεραμάν ματ χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από γαλβανισμένο χάλυβα και είναι ανοξείδωτη. * Ελληνικής Κατασκευής. Η κατασκευάστρια εταιρεία Pamco παρέχει 10ετή εγγύηση ορθής χρήσης των προϊόντων.
| Είδος | Για πετσέτες κουζίνας |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 2 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Pam & Co |

Ξύλο
Σε απόθεμα



Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα