
Ράφι Οργάνωσης (36x15.5x15.5) Z-L 27429
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση για ρολό χαρτί κουζίνας από την εταιρεία Pam & Co σε μπεζ ματ χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από γαλβανισμένο χάλυβα και είναι ανοξείδωτη. * Ελληνικής Κατασκευής. Η κατασκευάστρια εταιρεία Pamco παρέχει 10ετή εγγύηση ορθής χρήσης των προϊόντων.
| Είδος | Για πετσέτες κουζίνας |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 2 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Pam & Co |

Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα