
Βάση Για Χαρτί Κουζίνας Pam & Co 1230-113 Matt Anthracite
Για πετσέτες κουζίνας, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση για ρολό χαρτί κουζίνας από την εταιρεία Pam & Co σε γκρι ματ χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από γαλβανισμένο χάλυβα και είναι ανοξείδωτη. * Ελληνικής Κατασκευής. Η κατασκευάστρια εταιρεία Pamco παρέχει 10ετή εγγύηση ορθής χρήσης των προϊόντων.*
| Είδος | Για πετσέτες κουζίνας |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 2 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Pam & Co |

Για πετσέτες κουζίνας, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για πετσέτες κουζίνας, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο, διάμετρος

Διοργανωτές μαγειρικών σκευών, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για πετσέτες κουζίνας, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα

Διοργανωτές μαγειρικών σκευών, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα


Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Για πετσέτες κουζίνας, μπαμπού
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μπαμπού
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ράφια, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Για πετσέτες κουζίνας, πλαστικό
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Δίσκοι συρταριών για μαχαιροπήρουνα, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα