
Γωνιακή Ραφιέρα Οργάνωσης Κουζίνας (29.6x29.3x20.5) F-V Ordera Clay 190109A
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαγνητικά ράφια για την τοποθέτηση μπαχαρικών από την εταιρεία Songmics. Το σετ αποτελείται από 2 ράφια 30εκ.Μx9.4εκ.Πx7.5εκ.Υ, 2 ράφια 27.5εκ.Μx8.4εκ.Πx7.5εκ.Υ. Είναι κατασκευασμένα από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Το κάθε ράφι προσφέρει αρκετό χώρο και μπορείτε να τακτοποιήσετε δοχεία μπαχαρικών, μπουκάλια (λάδι, ξύδι, κλπ.), κουτάκια και άλλα βάζα κουζίνας εφόσον χωράνε. Απαραίτητα ραφάκια που μπορούν να τοποθετηθούν σε κάθε μεταλλική επιφάνεια ώστε να είναι τα εργαλεία σας πάντα προσιτά κατά το μαγείρεμα. Μέγιστο βάρος αντοχής μικρού ραφιού: 4kg. Μέγιστο βάρος αντοχής μεγάλου ραφιού: 4.5kg.
| Είδος | Ράφια |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 33 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 1.83 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Songmics |

Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα

Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα