
Ραφιέρα Οργάνωσης Κουζίνας (30.5x22.5x29) F-V Ordera Clay 190114A
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ραφιέρες οργάνωσης διαφορετικών μεγεθών σε σετ 2 τεμαχίων από την εταιρεία Songmics. Είναι κατασκευασμένες από ξύλο Bamboo σε μπεζ χρώμα και έχουν μαύρα μεταλλικά ποδαράκια. Είναι στοιβαζόμενες και μπορούν να τοποθετηθούν μαζί ή ξεχωριστά. Ιδανικές ραφιέρες που μπορείτε να τις τοποθετήσετε στον πάγκο της κουζίνας για να αξιοποιήσετε τον αχρησιμοποίητο χώρο προσφέροντας οργάνωση στα βάζα ή τα μπαχαρικά σας. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά ράφι 3kg.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 34 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Songmics |

Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα



Ράφια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
Ράφια
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Ράφια
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο



Πλαστικό
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα