
Ραφιέρα Οργάνωσης Κουζίνας (30x7x27.5) F-V Bamboo 179655
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ραφιέρα οργάνωσης που μπορεί να τοποθετηθεί στην γωνία του πάγκου της κουζίνας και να αξιοποιήσει τον αχρησιμοποίητο χώρο προσφέροντας οργάνωση χώρου. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο bamboo σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει 2 ραφάκια που μπορείτε να ακουμπήσετε τα βάζα σας ή τα μπαχαρικά σας.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 4 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.63 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Ξύλο
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα


Ράφια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
