
Ράφι Οργάνωσης (36x15.5x15.5) Z-L 27429
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαρτοπετσετοθήκη με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο ακακίας σε φυσική απόχρωση και εκρού μεταλλικό σκελετό. Το ξύλο ακακίας είναι ένα ιδιαίτερα ανθεκτικό υλικό με αντιβακτηριδιακή δράση, φιλικό προς το περιβάλλον και μεγάλης αντοχής. Σε αντίθεση με το παραδοσιακό ξύλο, το είναι πιο ανθεκτικό στα σημάδια και στην υγρασία. Ιδανική για να μένουν σταθερές οι χαρτοπετσέτες σας. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Είδος | Για πετσέτες κουζίνας |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλο, Ξύλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 17 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.25 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα




Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα