
Ραφιέρες Οργάνωσης Κουζίνας (Σετ 2τμχ) Songmics KCS016N01
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Περιστρεφόμενη βάση οργάνωσης για να έχετε πάντα τακτοποιημένα τα πράγματα σας. Είναι κατασκευασμένη από διάφανο πλαστικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στη κουζίνα για τα βαζάκια των μπαχαρικών ή για την οργάνωση ψυγείου.
| Είδος | Διοργανωτές μαγειρικών σκευών |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 24 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.273 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα




Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα