
24,14 €
Organizer Μπουκαλιών GN 1/3 Φ60mm 8θέσεων 01473 - Araven
Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέραΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ράφι οργάνωσης κατασκευασμένo από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα με μαύρα μεταλλικά ποδαράκια. Μπορεί να τοποθετηθεί ως βάση οθόνης ή στο πάγκο της κουζίνας για να αξιοποιήσετε τον αχρησιμοποίητο χώρο προσφέροντας οργάνωση. Χρησιμεύει και ως βάση οθόνης, αλλά και για την οργάνωση γραφείου.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 37 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.8865 kg |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Ξύλο

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Ράφια


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ράφια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα