
Γωνιακή Ραφιέρα Οργάνωσης Κουζίνας (29.6x29.3x20.5) F-V Ordera Black 190109
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση για ρολό χαρτί κουζίνας από την εταιρεία Pam & Co σε καφέ ματ χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από γαλβανισμένο χάλυβα και είναι ανοξείδωτη. * Ελληνικής Κατασκευής. Η κατασκευάστρια εταιρεία Pamco παρέχει 10ετή εγγύηση ορθής χρήσης των προϊόντων.
| Είδος | Για πετσέτες κουζίνας |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 2 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Pam & Co |

Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα