
Ραφιέρες Οργάνωσης Κουζίνας (Σετ 2τμχ) Songmics KCS016N01
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζια βάση για την οθόνη υπολογιστή κατασκευασμένη από ξύλο bamboo και MDF_E1 σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει συρτάρι με μία μεγάλη θήκη διαστάσεων κόλλας Α4 και μια μικρότερη για το ποντίκι, τα στυλό, τις σημειώσεις για την αποθήκευση της γραφικής ύλης. Στο κάτω μέρος διαθέτει κενό ιδανικό για την τοποθέτηση πληκτρολόγιου. Ανυψώστε την οθόνη του υπολογιστή σας στο επίπεδο των ματιών σας για περισσότερη άνεση αλλά και προστασία του αυχένα και της πλάτης. Μέγιστο βάρος αντοχής: 4.5kg.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 47 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2.32 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα