
39,99 €
Κασπώ Με Βάση (Σετ 2τμχ) A-S Gold 185441
21×58×21 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 16×16×16 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλή γλάστρα της εταιρείας Marhome σε χρώμα τερακότα με ανάγλυφες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό πλαστικό υλικό. Αναβαθμίστε την αισθητική των εσωτερικών και εξωτερικών χώρων σας με γλάστρες, κασπώ και ζαρντινιέρες για τα αγαπημένα σας φυτά και λουλούδια.
| Πλάτος: | 16 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 16 εκ |
| Υψος: | 16 εκ |
| Τύπος | Κλασικό |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Τοποθέτηση | Δωματίου, Εξωτερικού χώρου |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 16 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

21×58×21 εκ
Σε απόθεμα

Κεραμικός

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα