
Γλάστρα (Φ14.5x14.8) Marhome Furu Γκρι 09-DFA145-443U
16×16×16 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 19×19×19 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλή γλάστρα της εταιρείας Marhome σε γκρι χρώμα με ανάγλυφες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό πλαστικό υλικό. Αναβαθμίστε την αισθητική των εσωτερικών και εξωτερικών χώρων σας με γλάστρες, κασπώ και ζαρντινιέρες για τα αγαπημένα σας φυτά και λουλούδια.
| Πλάτος: | 19 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 19 εκ |
| Υψος: | 19 εκ |
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

16×16×16 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
13×13×13 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
16×16×16 εκ, κλασικός, πλαστικό
Σε απόθεμα
19×19×19 εκ, πλαστικό, δωματίου
Σε απόθεμα
16×16×16 εκ, κλασικός, πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικός

Κεραμικός

Κεραμικός

Κεραμικός
Σε απόθεμα



Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός

55×55 εκ, μπετό, εξωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Μεγάλος

Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κλασικός, μπετό, εξωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα
12×25×15 εκ, μπετό, δωματίου
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα



15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα