
2,5 €
Γλάστρα (Φ14.5x14.8) Marhome Furu Ανθρακί 09-DFA145-S433
16×16×16 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλή γλάστρα της εταιρείας Marhome σε ανθρακί χρώμα με ανάγλυφες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό πλαστικό υλικό. Αναβαθμίστε την αισθητική των εσωτερικών και εξωτερικών χώρων σας με γλάστρες, κασπώ και ζαρντινιέρες για τα αγαπημένα σας φυτά και λουλούδια.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

16×16×16 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
19×19×19 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
16×16×16 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
13×13×13 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα

Ψάθα
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα


Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Ψάθα
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
24×19×19 εκ
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός



Κεραμικός
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα