
Γλάστρα (Φ18x16) Marhome Donczka Lilia 09-00-121 Gold
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κασπώ με πόδια από την εταιρεία Decostar, που θα διακοσμήσει μοναδικά το σπίτι σας. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε κόκκινο χρώμα. Αναβαθμίστε την αισθητική του χώρου σας με γλάστρες, κασπώ και ζαρντινιέρες. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στον χώρο σας.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Decostar |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα


Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός




Κεραμικός
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ψάθα
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα


Κεραμικός
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ψάθα
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα





Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα