
Γλάστρα (Φ14.5x14.8) Marhome Furu Κεραμιδί 09-DFA145-7598U
16×16×16 εκ, κλασικός, πλαστικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 19×19×19 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλή γλάστρα της εταιρείας Marhome σε χρώμα τερακότα με ανάγλυφες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό πλαστικό υλικό. Αναβαθμίστε την αισθητική των εσωτερικών και εξωτερικών χώρων σας με γλάστρες, κασπώ και ζαρντινιέρες για τα αγαπημένα σας φυτά και λουλούδια.
| Πλάτος: | 19 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 19 εκ |
| Υψος: | 19 εκ |
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Δωματίου, Εξωτερικού χώρου |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Μέγεθος | Μεσαίο |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

16×16×16 εκ, κλασικός, πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικός


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
19×19×19 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
16×16×16 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό

Ξύλο
Σε απόθεμα

16×16×16 εκ, κλασικός, πλαστικό
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα


Κεραμικός
Σε απόθεμα
13×13×13 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός


Κεραμικός, δωματίου, εξωτερικού χώρου

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα