
Βελουτέ Κρεμάστρες Ρούχων (Σετ 20τμχ) Songmics Blue CRF20VX
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρες ρούχων σετ 3τμχ 095-61 της εταιρείας Viomes σε εκρού απόχρωση. Είναι κατασκευασμένες από ανθεκτικό πλαστικό υλικό. Έχουν λεπτό σχεδιασμό για εξοικονόμηση χώρου στην ντουλάπα. Είναι ενισχυμένες και διαθέτουν περιστρεφόμενο γάντζο. Τα προϊόντα Viomes είναι ελληνικής κατασκευής και εξαιρετικής ποιότητας.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 46 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Viomes |

Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Με κλιπ
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα