
Βελουτέ Κρεμάστρες Ρούχων (Σετ 20τμχ) Songmics Pink CRF20PK
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρες ρούχων σετ 20τμχ από την εταιρεία Songmics. Είναι κατασκευασμένες από ανθεκτικό πλαστικό υλικό σε λευκό απόχρωση. Έχουν λεπτό σχεδιασμό για εξοικονόμηση χώρου στην ντουλάπα και διαθέτουν περιστρεφόμενο μεταλλικό γάντζο. Ιδανικές κρεμάστρες για πουκάμισα, παντελόνια, κασκόλ, φορέματα και ό,τι άλλο θέλετε να κρεμάσετε.
| Τύπος κρεμάστρας | Για παντελόνια |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 39 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1.9 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Songmics |

Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Με κλιπ
Σε απόθεμα

Πλάτος, ύψος, βάθος




Με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα

Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, με κλιπ
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα

Κλασικός, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα


Κλασικός, πλαστικό

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα