
Βελουτέ Κρεμάστρες Ρούχων (Σετ 20τμχ) Songmics Pink CRF20PK
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρες ρούχων σετ 20τμχ από την εταιρεία Songmics. Είναι κατασκευασμένες από πλαστικό υλικό με μπεζ βελουτέ επένδυση για να μην γλιστράνε τα ρούχα. Έχουν λεπτό σχεδιασμό για εξοικονόμηση χώρου στην ντουλάπα και διαθέτουν περιστρεφόμενο μεταλλικό γάντζο. Ιδανικές κρεμάστρες για πουκάμισα, παντελόνια, κασκόλ, φορέματα και ό,τι άλλο θέλετε να κρεμάσετε.
| Τύπος κρεμάστρας | Για παντελόνια |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 42 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1.54 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Βελουτέ,Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Songmics |

Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα


Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Με κλιπ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα




Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, με κλιπ
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα