
Βελουτέ Κρεμάστρες Ρούχων (Σετ 20τμχ) Songmics Green CRF20V
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρες ρούχων σετ 20τμχ από την εταιρεία Songmics. Είναι κατασκευασμένες από πλαστικό υλικό με μπλε-γκρι βελουτέ επένδυση για να μην γλιστράνε τα ρούχα. Έχουν λεπτό σχεδιασμό για εξοικονόμηση χώρου στην ντουλάπα και διαθέτουν περιστρεφόμενο μεταλλικό γάντζο. Ιδανικές κρεμάστρες για πουκάμισα, παντελόνια, κασκόλ, φορέματα και ό,τι άλλο θέλετε να κρεμάσετε.
| Τύπος κρεμάστρας | Για παντελόνια |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 43 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1.8 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Βελουτέ,Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Songmics |

Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια

Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με κλιπ
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα




Για παντελόνια, πλαστικό


Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό

Πλάτος, ύψος, βάθος

Για παντελόνια, ξύλο

Για παντελόνια, πλαστικό

Με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό


Για παντελόνια, πλαστικό

Για παντελόνια, πλαστικό



Για παντελόνια, με κλιπ
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα


Για παντελόνια, πλαστικό

Για παντελόνια, πλαστικό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα


10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα