
Βελουτέ Κρεμάστρες Ρούχων (Σετ 20τμχ) Songmics Blue CRF20VX
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρες ρούχων σετ 20τμχ από την εταιρεία Songmics. Είναι κατασκευασμένες από πλαστικό υλικό με χακί βελουτέ επένδυση για να μην γλιστράνε τα ρούχα. Έχουν λεπτό σχεδιασμό για εξοικονόμηση χώρου στην ντουλάπα και διαθέτουν περιστρεφόμενο μεταλλικό γάντζο. Ιδανικές κρεμάστρες για πουκάμισα, παντελόνια, κασκόλ, φορέματα και ό,τι άλλο θέλετε να κρεμάσετε.
| Τύπος κρεμάστρας | Για παντελόνια |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 43 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1.8 kg |
| Χρώμα | Χακί |
| Material | Βελουτέ,Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Songmics |

Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με κλιπ
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλάτος, ύψος, βάθος




Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα


Για παντελόνια
Σε απόθεμα


Για παντελόνια, με κλιπ
Σε απόθεμα

Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα




Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κλασικός, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα



19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα