
Κρεμάστρες Ρούχων Με Κλιπ (Σετ 20τμχ) Songmics CRI003-20
Με κλιπ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρες ρούχων σετ 12τμχ από την εταιρεία Songmics. Είναι κατασκευασμένες από πλαστικό και μεταλλικό υλικό με γκρι βελουτέ επένδυση για να μην γλιστράνε τα ρούχα. Έχουν λεπτό σχεδιασμό για εξοικονόμηση χώρου στην ντουλάπα και διαθέτουν περιστρεφόμενο μεταλλικό γάντζο. Διαθέτουν κλιπς που τις καθιστούν ιδανικές κρεμάστρες για πουκάμισα, παντελόνια, κασκόλ, φορέματα και ό,τι άλλο θέλετε να κρεμάσετε.
| Τύπος κρεμάστρας | Για παντελόνια |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 40 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1.25 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Βελουτέ,Πλαστικό,Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Songmics |

Με κλιπ
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα



Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, με κλιπ
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα


Κλασικός, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα


Για παντελόνια
Σε απόθεμα

Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Κλασικός, ξύλο, μέταλο
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλάτος, ύψος, βάθος


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
