
Βελουτέ Κρεμάστρα Για Παντελόνια/Φούστες 4 Θέσεων F-V Velvet Black 116874
Για παντελόνια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρες ρούχων σετ 8 τεμαχίων. Είναι κατασκευασμένες από ξύλο ευκάλυπτου σε μπεζ χρώμα με μεταλλικούς περιστρεφόμενους γάντζους.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.86 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, με κλιπ
Σε απόθεμα

Για παντελόνια, με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με κλιπ
Σε απόθεμα
Κλασικός, ξύλο, μέταλο
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Κλασικός, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Πλάτος, ύψος, βάθος


Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα


Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα