
Κρεμάστρες Ρούχων (Σετ 8τμχ) F-V Rotatifs 105385 Noir
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρες ρούχων 10 τεμάχια, σε γκρι χρώμα κατασκευασμένες από πλαστικό υλικό. Έχουν λεπτό σχεδιασμό για εξοικονόμηση χώρου στην ντουλάπα. Διαθέτει γατζάκια για να μπορείτε να κρεμάσετε φορέματα ή μπλουζάκια με ραντάκια κλπ.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 41 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.53 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα


Για παντελόνια, με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Για παντελόνια, με κλιπ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα