
Βελουτέ Κρεμάστρες Ρούχων (Σετ 20τμχ) Songmics Blue CRF20VX
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρες ρούχων 10 τεμάχια, σε γκρι χρώμα κατασκευασμένες από πλαστικό υλικό. Έχουν λεπτό σχεδιασμό για εξοικονόμηση χώρου στην ντουλάπα. Διαθέτει γατζάκια για να μπορείτε να κρεμάσετε φορέματα ή μπλουζάκια με ραντάκια και ανάγλυφη υφή στα πλαινά για να μην γλιστράνε τα πουκάμισα κλπ.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 41 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.54 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με κλιπ
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα