
9,99 €
Βελουτέ Κρεμάστρες Ρούχων (Σετ 20τμχ) Songmics Blue CRF20VX
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρες για παιδικά ρούχα σε λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένες από πλαστικό υλικό. Ιδανικές για να κρεμάσετε μπλούζες, πουκάμισα, φορέματα, μπουφάν κλπ.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 28 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.17 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Με κλιπ
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα