
5,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας της εταιρείας Espiel. Ιδανικη για να σερβίρετε τους καλεσμένους σας με μοναδικό στυλ.
| Ποικιλία | Πιατέλες |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 50 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |


Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα